farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | تبلت | تبلت W4 هشت اینچی ایسر با عمر باتری زیاد

تبلت W4 هشت اینچی ایسر با عمر باتری زیاد

فراایران- اولین تلاش شرکت ایسر برای تبلت ویندوز هشت 8 اینچی به نام Iconia W3 به قدر کافی خوب هست اما به زودی با طراحی‌؛ کارایی و ویژگی‌های بهتر از سوی شرکت‌های مانند دل، لنوو و دیگران تحت الشعاع قرار می‌گیرد.

Iconia W4 خیلی از خصوصیاتی را که ما درباره یک تبلت اوریجینال دوست نداریم، اصلاح کرده است. باتری این تبلت که یک روز عمر می‌کند، ویژگی است که می‌تواند برای اینکه این محصول را یکی از بهترین تبلت‌های ویندوز 8 کند به همراه رم 2 گیگابایت و Intel Atom CPU و SSD 64 گیگابایت کافی باشد. قیمت Iconia W4 با وزن 0.92 پوند 299 دلار است، این در حالیست که تبلت‌های ویندوز 8 شرکت‌های دل، لنوو و ایسوس وزن کمتری دارند و در واقع تنها تبلتی که در مدت یکسال گذشته دارای وزن بیشتری بود Iconia W3 است.

محصول جدید ایسر دارای پورت‌های HDMI و USB و همچنین کارت‌های SD ( تماما در انواع میکرو-مینی) است. مدل W3 بیش از 400 دلار قیمت دارد و برای تبلت‌های ویندوز هشت 8 اینچی رو به کاهش است. اگر W4 را در برابر رقبا قرار دهید، این تبلت علی رغم کارایی و ویژگی‌های خوب احتمالا در نگاه اول جذبتان نمی‌کند. این محصول ضخیم‌تر و سنگین‌تر از سایر تبلت‌های ویندوز 8 فعلی است. برخی دکمه‌هایش با ناشیگری قرار گرفته‌اند و ممکن است از کلیک دکمه‌ فیزیکی ویندوز هم خوشتان بیاید و هم برایتان خوشایند نباشد. واقعی‌ترین عامل تصمیم‌گیری برای انتخاب این تبلت تنها عمر باتری آن با هشت ساعت اضافی است که در میان امتیازات دیگری که سایر سیستم‌های مشابه عرضه می‌کنند، بهترین امتیاز است. همینطور SSD 64 گیگابایت را نیز اضافه کنید که دوبرابر آنچه که تبلت‌های دیگر ارائه می‌دهند هست.

مترجم: آزاده ارشدی