farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | سایر | هوای پاک و سلامتی بیشتر با تایتان تروپیکال اینورتر ال جی

هوای پاک و سلامتی بیشتر با تایتان تروپیکال اینورتر ال جی

فراایران- همیشه تصور ما ار خانه‌ای راحت، داشتن آرامش و فراغت از کار و هیاهوی بیرون است. در واقع همه چیز باید در خانه خوب و راحت باشد تا ما در آن احساس آرامش و ارحتی و امنیت کنیم. اما بوهای ناخوشایند ناشی از غذا پختن، ماندگی و ...، سرما و گرما مانع از راحتی ما می‌شوند.

غیر از محیط منزل در محل کار و در کل محیط‌های بسته نیز انسان خواستار هوایی سالم است تا احساس خوشایند راحتی و دور از آلاینده‌های شهری را داشته باشد.

بنا بر مطالعه‌ای که آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا برای مقایسه کیفیت هوای داخل و خارج ساختمان‌ها انجام داده، میزان آلاینده‌های موجود در داخل، دو تا پنج برابر بیشتر از خارج از ساختمان است. بر پایه همین پژوهش، اساس آلودگی داخل عمدتا گازهای مضر و ذرات معلق در هواست.

شرکت ال جی الکترونیکس، به عنوان پیشگام صنایع تهویه مطبوع از پیشرفته‌ترین فناوری‌های تصفیه هوا در سیستم‌های تهویه مطبوع خود بهره می‌برد. جدیدترین محصول این شرکت به نام Flagship نیز دارای فناوری پیشرفته Plasmaster است که امکان استفاده از تکنولوژی بی‌همتای پلاسما را برای افزایش پاکیزگی هوا و ارتقا راندمان دستگاه فراهم می‌کند.

سیستم‌های تهویه مطبوع جدید و منحصر به فرد تایتان تروپیکال اینورتر ال جی از دیگر محصولات ایت شرکت کره ای هست که قادر به کاهش مصرف انرژی تا 60 درسد بیشتر از مدل‌های معمولی است که این امر صرفه جویی جدی در هزینه برق مصرفی را ناشی می‌شود.

در تایتان تروپیکال اینورتر ال جی، از کمپرسور BLDCدارای آهنربای نئودیمیم استفاده می‌شود که این تکنولوژی سبب بهبود چشم‌گیر راندمان کمپرسور BLDC  نسبت به نمونه AC مرسوم شده و به میزان بالایی مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های محبوب این محصول نمایشگر انرژی دستگاه است که میزان برق مصرفی را نشان داده و خانواده‌ها به کمک آن می‌توانند هزینه انرژی را به نحو مطلوب مدیریت نمایند

این محصولات هم اکنون در بازار ایران موجود هستند.