farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | سایر | تلویزیون Ultra HD ال‌جی و کسب جایزه مبتکر فناوری جهانی 2013

تلویزیون Ultra HD ال‌جی و کسب جایزه مبتکر فناوری جهانی 2013

فراایران- شرکت ال جی جایزۀ ویژه مبتکر فناوری جهانی 2013 را در مراسم Plus X Award در کلن آلمان دریافت کرد. Plus X Award یکی از بارزترین جوایز نوآوری اروپا در زمینه تکنولوژی، ورزش و سبک زندگی به شمار می‌رود و مهر تأیید برای برندهایی با کیفیت برتر است.

این اولین بار در تاریخ 10 سالۀ Plus X Award است که جوایز به ۱۷ محصول از یک برند تعلق می‌گیرد. محصولات ال‌جی، شامل گوشی Optimus G که پرچمدار گوشی‌های هوشمند است و اولین تلویزیون ULTRA HD، برندگان همیشگی در زمینۀ نوآوری، کیفیت بالا، طراحی، محیط زیست (اکولوژی) و استفاده آسان بوده‌اند.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش؛ ال جی از اینکه توانسته است جوایز بسیاری کسب نماید بسیار خشنود است. ما در تلاشیم تا محصولاتی تولید کنیم که از استانداردهای جدیدی از نظر بازدهی، طراحی و سازگاری با محیط زیست برخوردار باشند. از سوی دیگر جایزهPlus X Awards  گواهی بر موفقیت ال جی است. محصولات جدید شرکت نشان دهنده شعار “همه چیز ممکن است” بوده و در عین حال در بهتر کردنِ زندگی مردم موفق گشته اند و این چیزی است که ال‌جی به آن می‌پردازد.

تلویزیون Ultra HD ال جی با برترین کیفیت تصویر

تلویزیون 84 اینچی UHD ال جی موفق به کسب چندین جایزه در بخش های مختلفی چون نوآوری، کیفیت بالای تصویر، طراحی و استفاده آسان گردید. با برخورداری از صفحه نمایش 84 اینچی، این اولین تلویزیون UHD در جهان است که تجربه تماشای تصویری بی نظیر به همراه قابلیت‌های بیشمار، همچنین استفاده آسان و راحت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

با وضوح تصویری معادل چهار برابر تلویزیون‌های FULL HD متداول، تلویزیون UHD ال جی از کیفیت تصویری باور نکردنی برخوردار می باشد.