farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | سایر | خرج مفت ممنوع

خرج مفت ممنوع

فراایران- سرویس‌هایی چون آمازون پرایم، اسپاتیفای و نتفلیکس معمولا یک تا سه ماه، به کاربران خدمات رایگان ارائه می‌دهند به این امید که کاربر از این خدمات راضی باشد و پس از پایان این دوره، حق اشتراک یا آبونه بپردازد.

بسیاری هستند که نمی‌خواهند پس از پایان دوره آزمایشی از این خدمات استفاده کنند اما لغو اشتراک را فراموش کرده‌اند. برای استفاده از دوره آزمایشی باید در این سایت‌ها نام‌نویسی کرد. یکی از ورودی‌ها در این مرحله، اطلاعات بانکی است. این شرکت‌ها درآمد خوبی از کابرانی دارند که بی‌خبر از هر جا به پرداخت ماهانه حق اشتراک ادامه می‌دهند بدون آن که خدماتی دریافت کنند.
DoNotPay  (پول نپرداز) برنامه‌ای است که شهرتش را به این علت به دست آورده که از طرف شما به جریمه‌های مربوط به پارکینگ اعتراض می‌کند. حالا ویژگی جدیدی که به اپ DoNotPay افزوده شده، کمک می‌کند تا پرداخت خودکار اشتراک را متوقف کنید.
این امکان تازه کهFree Trial Surfing  (موج‌سواری بر دوره آزمایشی رایگان) نام دارد، کمک می‌کند تا با دردسر کمتری از خدمات رایگان، در دوره آزمایشی وب‌سایت‌هایی مثل اسپاتیفای، نتفلیکس و آمازون پرایم، بهره‌مند شوید.
به این صورت که کارت بانکی مجازی و نشانی ایمیلی جعلی در اختیار قرار می‌دهد تا هنگام نام‌نویسی در دوره آزمایشی از آن استفاده کنید. یک شماره کارت مجازی، تاریخ انقضای کارت، کد پستی و کد سه‌رقمی CVV همراه با نشانی ایمیل جعلی حاصل این ویژگی جدید است.
نشانی ایمیل جعلی، همه ایمیل‌هایی را که از ارائه‌دهنده سرویس دریافت می‌کند برای ایمیل اصلی شما ارسال خواهد کرد در حالی که سایت اصلی نمی‌داند که نشانی اصلی ایمیل شما چیست.
برنامه‌نویس این اپ به بی‌بی‌سی گفت: "ایده این محصول وقتی به ذهنم خطور کرد که فهمیدم بیش از یک سال است که ماهانه ۲۲ دلار به عنوان حق اشتراک به باشگاه ورزشی می‌پردازم بدون آن که از آن استفاده کنم. من کاملا از یاد برده بودم که در آغاز، برای یک دوره آزمایشی نام‌نویسی کرده بودم".
 
 

دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه جدید

محتواي اين فيلد خصوصي نگهداشته شده و قابل مشاهده توسط عموم نخواهد بود.
  • تگ‌های HTML مجاز: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها به صورت خودکار شکسته می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره فرمت های ورود اطلاعات

کپچا
این پرسش به منظور تامین امنیت بیشتر در برنامه و شناسایی شما به عنوان یک کاربر انسانی ارائه شده است تا از پر شدن اتوماتیک فرم توسط روبات ها و اسپمرها جلوگیری به عمل آید.
کپچای تصویری
اعداد داخل تصویر را وارد کنید.