farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | مادربرد | Z87X-OC گیگابایت عنوان برترین مادربرد سری Z87 را کسب کرد

Z87X-OC گیگابایت عنوان برترین مادربرد سری Z87 را کسب کرد

فراایران- نزدیک به 9 ماه از عرضه مادربرد Z87X-OC گیگابایت در بازارهای جهانی میگذرد و طی این مدت تستها و رکورد ‌زنی‌های متعددی روی این مادربرد صورت گرفته است.

این تست‌ها و نتایج بدست آمده از آنها به خوبی نشان دهنده کیفیت بسیار بالا، امکانات و قابلیت‌های پیشرفته و دوام فوق العاده این محصول گیگابایت می‌باشند. از جمله برترین رکوردهای به دست آمده توسط این مادربرد می‌توان به بیشترین فرکانس پایه (Base Clock) پردازنده‌های سری Haswell اشاره کرد که از عدد پایه  100 مگاهرتز به 5/204 مگاهرتز افزایش پیدا کرده و بیش از 104% اورکلاک شده است که دسترسی به این عدد خیره کننده به واسطه قابلیت‌های بالای این مادربرد بوده است. همچنین کمترین زمان ثبت شده در تست Super Pi 1m با پردازنده Haswell 4770K نیز 5 ثانیه و 266 میلی ثانیه می‌باشد که این رکورد جهانی نیز در اختیار مادربرد Z87X-OC گیگابایت می‌باشد. علاوه بر این، تا این لحظه چند رکورد جهانی مربوط به نرم افزارهای 3D mark 01، 3D mark 03 و 3D mark 05 نیز در اختیار این مادربرد می‌باشد.

وب سایت معتبر HWbot طی بررسی‌های کاملی که روی تمامی مادربردهای مبتنی بر سوکت Z87 از برندهای مختلف انجام داده است، مادربرد Z87X-OC گیگابایت را به عنوان ارزشمندترین مادربرد در بین تمامی آنها انتخاب کرده است. این مادربرد در رده محصولات اورکلاکینگ گیگابایت قرار گرفته است اما به دلیل کارایی بالا، کیفیت و دوام فوق العاده و پشتیبانی از جدیدترین و قدرتمندترین قطعات سخت افزاری، می تواند انتخاب فوق العاده‌ای برای انواع کاربرهای حرفه‌ای مانند گیمرها، گرافیست‌ها و برنامه نویس‌ها نیز باشد. این مادربرد در بازارهای داخلی کشور تنها با گارانتی آواژنگ موجود می‌باشد.