farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | مادربرد | Z97X-UD7 TH پرسرعت ترین مادربرد سری 9 گیگابایت

Z97X-UD7 TH پرسرعت ترین مادربرد سری 9 گیگابایت

فراایران-اواسط اردیبهشت ماه گیگابایت سری کاملی از مادربردهای سری 9 خود را معرفی کرد و اطلاعات فنی کاملی از آنها را در اختیار کاربران قرار داد. یکی از این مادربردها مدل Z97X-UD7 TH است که پرچمدار سری Ultra Durable محسوب میشود و بالاترین سرعت در انتقال دادهها را دارد.

همانطور که از پسوند TH پیدا است، این مادربرد از درگاه تاندربولت پشتیبانی میکند که در حال حاضر سریع ترین درگاه خروجی محسوب میگردد. اما ویژگی بارز مادربرد Z97X-UD7 TH پشتیبانی از دو درگاه به صورت ذاتی است که میتوان با استفاده از ترکیب آنها بزرگترین ابعاد خروجی تصویر را در اختیار داشت.

علاوه بر این، Z97X-UD7 TH مجهز به درگاه نسل جدید SATA Express میباشد که مخصوص اتصال منابع ذخیره اطلاعات SSD است و قابلیت جابجایی اطلاعات تا سرعت 10 گیگابیت در ثانیه را دارد. از جمله دیگر خصوصیات این مادربرد میتوان به پشتیبانی از اتصال Crossfire سه مسیره و SLI دو مسیره اشاره کرد که پتانسیل گرافیکی خیره کنندهای را در اختیار علاقه مندان به بازیهای رایانهای قرار می دهد. این مادربرد از نظر صوتی نیز در سطح بالایی قرار دارد و مجهز به چیپ صوتی Realtek ALC1150 میباشد که قابلیت پخش صدای HD با کیفیت 115 دسیبل را دارد.

گیگابایت در ساخت مادربردهای سری Ultra Durable خود از قطعات بسیار باکیفیتی استفاده کرده است تا دوام، پایداری و طول عمر آنها را بالاتر ببرد. در همین راستا در مادربرد Z97X-UD7 TH از ICهای مقاوم و ضد نوسان استفاده کرده است که در هنگام ایجاد نوسانات برق از خرابی قطعات سیستم شما جلوگیری میکنند.

گیگابایت برای مادربردهای سری 9 خود نرم افزارهای APP Center، Easy Tune و فضای بایوس را از لحاظ کارایی ارتقاء داده و کار با آنها را بسیار سادهتر از قبل کرده است. مادربرد Z97X-UD7 TH به زودی در بازارهای داخلی با گارانتی آواژنگ موجود خواهد شد.