اخبار مهم

28 اردیبهشت 1395
25 اردیبهشت 1395
24 اردیبهشت 1395
22 اردیبهشت 1395

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای  آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairannews

کانال رسمی تلگرام فرا ایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

پرینتر

فراایران-سامسونگ از ماشین‌های اداری A3 به‌عنوان یکی از جدیدترین محصولات این شرکت، در سمیناری با حضور مدیران ارشد ارگان‌های دولتی و خصوصی، از جمله مدیران آموزش و پرورش، استانداری، سازمان برق منطقه‌ای، سازمان پتروشیمی، بانک‌ها و دیگر سازمان‌های خصوصی در شهر شیراز رونمایی کرد.

30 اردیبهشت 1394

یوشیتومو ایمورا 28 ساله به دو سال حبس به جرم   محکوم شد.

فراایران- دادگاهی ژاپنی، مرد 28 ساله‌ای را به جرم حمل اسلحه گرم با پرینتر سه بعدی به دو سال حبس محکوم کرد.

28 مهر 1393

فراایران-  این روزها داشتن دستگاه‌های قابل حمل و سبک مزیت خوبی به حساب می‌آید. از آن جمله پرینتر قابل حمل بی‌سیم است که البته ایده جدیدی نیست اما قطعا با ارزش و مفید است.

02 مهر 1393

فراایران-چندی پیش شرکت اپسون فن آوری جدیدی را برای چاپگرهای جوهر افشان خود معرفی کرد که CISS یا منبع تغذیه جوهر یکپارچه نام داشت. به واسطه این فن آوری تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه میشد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریجهای جداگانه نبود.

21 اردیبهشت 1393

فراایران- سامسونگ چاپگرهای تک کاره لیزری رنگی و چندکاره (MFP) خود را که در رقابت‌های Buyers Laboratory Pick (BLI) موفق به دریافت جایزه شده بودند، معرفی کرد. پرینترهایسری Xpress M2875/2825 و ProXpress M4020ND در بخش کارآیی و عملکرد و سری‌هایCLP-6260FW، CLX-6260FD و CLP-680در بخش دوستدار محیط‌ زیست موفق به دریافت جایزه شده‌اند.

16 شهریور 1392

فراایران- بررسی تفاوت میان جوهر های رنگدانه ای پودری (Pigment) و رنگدانه ای مایع (Dye-Based). جوهر Pigment و Dye، هردو از موادی هستند که با ترکیب های خاص، به مواد دیگر، رنگ می‍بخشند. این دو نوع جوهر از انواع رایج، در استفاده از چاپگرها می باشند. تفاوت های این دو ماده با یکدیگر باعث می شود تا جایگاه و کاربری آن ها نیز با یکدیگر متفاوت باشند. مزایای جوهرهای Pigment؛

مقاومت در برابر آب

19 اسفند 1391

فراایران- طبق اعلام رسمی اپسون، 105 مدل از چاپگرهای اپسون در سرتاسر جهان، در حال حاضر از فن آوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند. این فن آوری به کاربر اجازه میدهد تا ایمیلها، عکسها، صفحات وب، مدارک و متون دیجیتالی خود را مستقیماً از طریق ابزارهای iPad، iPhone و iPod touch، بدون نیاز به هیج برنامه، درایور و یا اتصالهای سیمی و کابلی چاپ کنند.

18 اسفند 1391

فراایران- اولین چاپگرهای تک رنگ مجهز به مخازن بزرگ جوهر

25 بهمن 1391

فراایران- نزدیک به یک سال است که چاپگرهای سری L اپسون در برخی از نقاط دنیا عرضه شده است. این سری از محصولات به دلیل سازگاری با نیاز کاربران ایرانی، زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر در خاورمیانه، به بازار کشورمان ارایه شد. کاربران ایرانی برای صرفه جویی در هزینه، سیستم‌های CIS غیر استاندارد را تهیه می‌کردند و به طور دستی به چاپگر متصل می‌کردند.

07 بهمن 1391

فراایران-چندی پیش آواژنگ طی همایشی در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز چاپگرهای CISS جدید اپسون را معرفی و ورود این محصولات به بازارهای کشور را نوید داد.

12 دی 1391