farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | پرینتر | سری کامل چاپگرهای جوهرافشان اپسون در ایران

سری کامل چاپگرهای جوهرافشان اپسون در ایران

فراایران-چندی پیش شرکت اپسون فن آوری جدیدی را برای چاپگرهای جوهر افشان خود معرفی کرد که CISS یا منبع تغذیه جوهر یکپارچه نام داشت. به واسطه این فن آوری تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه میشد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریجهای جداگانه نبود.

به این ترتیب که یک تانک مخزن جوهر در کنار چاپگر تعبیه شده بود که کاربر جوهر را به سادگی در آنها میریخت و از چاپگر استفاده میکرد. پس از اتمام هر رنگ جوهر نیز میتوانست به راحتی تانک مربوط به آن رنگ را مجدداً پر کند. این فن آوری علاوه بر کاهش هزینههای چاپ، باعث راحتی کاربر، اطمینان از اصل بودن مواد مصرفی، تمیز ماندن محیط کار و بسیاری موارد دیگر می شد. اپسون از این فن آوری در نسل جدید چاپگرهای سیاه و سفید و رنگی خود بهره برد و سبک کاری جدیدی از چاپگرهای جوهر افشان را ارائه کرد.

به تازگی سری جدیدی از این چاپگرها روانه بازار شده است که از لحاظ کارایی راندمان بالایی دارند و در طراحی آنها از فن آوریهای بهینه سازی شدهای استفاده گردیده است. این پرینترها که از سری L و M اپسون به شمار می روند برای کاربریهای متفاوتی طراحی شدهاند و هر کدام قابلیت های منحصر به فردی دارند. برای مثال مدل های M100 و M105 چاپگرهای سیاه و سفید به شمار میروند که قابلیت چاپ متون با سرعت بالا را دارند. اما پرینترهای سری L قابلیت چاپ رنگی دارند و مجهز به تانک جوهر چهار رنگ میباشند. البته مدل L800 که مخصوص چاپ عکس با کیفیت بسیار بالا است، یک چاپگر شش رنگ به شمار میرود و رنگ های شفاف و چشم نوازی را روی کاغذ عکس به جای میگذارد. مدل های L110 و L210 مخصوص مصارف خانگی و اداری هستند و مدل L210 علاوه بر چاپ، قابلیت گرفتن پرینت و اسکن را نیز دارد.

تمامی این محصولات در حال حاضر با گارانتی آواژنگ در بازارهای داخلی کشور موجود میباشند. آواژنگ همچنین جوهرهای اصلی این چاپگرها را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد تا از کیفیت بالای آنها اطمینان داشته باشند.