farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | امنیت | حفاظت شبکه آویرا، راهکاری برای امنیت فرزندان در شبکه‌های مجازی

حفاظت شبکه آویرا، راهکاری برای امنیت فرزندان در شبکه‌های مجازی

فراایران- حفاظت شبکه آویرا، راهکاری است که با استفاده از آن والدین دیگر نگران فرزندان خود و نوع فعالیت آنها در شبکه‌های اجتماعی نخواهند بود و به‌سادگی بر آن نظارت خواهند داشت.

بنابراین گزارش، ناگفته پیداست که مزاحمت سایبری، شکارچیان آنلاین و مدیریت اعتبار آنلاین و تمام مسائلی که امروزه بر فرزندان تأثیرگذار بوده به دغدغه مهمی برای والدین امروزی تبدیل شده‌است.

هدا سماواتی، مدیر امور نمایندگان و فروش آویرا، به‌همین منظور درباره امکان جدیدی در محصولات آویرا توضیح می‌دهد و می‌گوید: در دنياي ماشيني و شهري امروز كه والدين فرصت چنداني براي صرف وقت با فرزندانشان ندارند و از طرف ديگر تك فرزندي بودن خانواده‌ها، ساده‌ترين راهی که والدین براي سرگرمی فرزندان‌شان انتخاب مي‌کنند؛ در اختیار قراردادن ابزارهايي همچون تلفن همراه، لپ‌تاپ، رايانه شخصي و اينترنت را در اختيار آنهاست.

به گفته مدیر امور نمایندگان و فروش آویرا،  با این کار درواقع آنها تنها از نظر فيزيكي در محيط امن خانه به سر می‌برند، ولي در عمل از طريق اين وسايل به‌ويژه اينترنت به دنيايي به‌مراتب بزرگ‌تر از محيط پيرامون‌شان قدم مي‌نهند و با چيزهايي مواجه مي‌شوند كه بسياري از پدران و مادران از وجود آنها آگاه نيستند. با استفاده از یک سرویس مانیتورینگ به اسم حفاظت از شبکه اجتماعی آویرا، شما می‌توانید فعالیت‌های فرزندان خود را در فیس بوک و دیگر شبکه‌های بزرگ اجتماعی که مهم نیست در بستر رایانه شخصی و یا تلفن همراه باشد به‌صورت آنلاین نظارت کنید.

وی می‌افزاید: این سرویس در صرفه‌جویی زمان و ایجاد امنیت فرزندان در فضای مجازی  و جلوگیری از فعالیت‌های مخاطره‌آمیز و نامناسب توسط افراد غریبه و دوستان آنلاین به والدین کمک خواهد کرد. با حفاظت شبکه آویرا ، والدین دیگر نگران فرزندان خود و نوع فعالیت آنها در شبکه‌های اجتماعی نخواهند بود .

سماواتی می‌گوید: حفاظت شبکه آویرا مانند یک ساعت شماطه‌دار، شما را به‌عنوان والدین از هر لحظه فعالیت فرزندان دلبندتان آگاه می‌سازد و شما را از هر مطلبی که باید در مورد آن نگران باشید، اعم از حضور افراد مشکوک در لیست دوستان، برچسب‌هایی نامتناسب با سن فرزندتان، مسائل جنسی، مواد مخدر، خشونت، خودکشی و نشانه‌هایی از مزاحمت سایبری مطلع می‌کند.

وی تأکید می‌کند: اطلاع‌رسانی به‌موقع باعث می‌شود که والدین به‌سرعت وارد عمل شده و از طریق ایمیل هشدار، تصمیم‌گیری صحیح کرده و مدیریت زمان را در دست داشته باشند.