اخبار مهم

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای  آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairannews

کانال رسمی تلگرام فرا ایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اینترنت

 فراایران- بنیتا پرتالی است که برای ارائه  آخرین اخبار مُد، زیبایی و نکات زندگی طراحی شده است. این وبسایت همچنین تالار گفتگویی را برای بانوان فراهم آورده تا بتوانند در باره مسائل و مشکلات روزمره خود آزادانه به گفتگو بپردازند. 

18 اردیبهشت 1395

 فراایران-شاتل موفق شد در روز ملی حقوق مصرف‌کنندگان، تندیس نقره‌ای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کند.

12 اسفند 1394

فرایران- شرکت اینترنتی "های وب" در راستای  سیاست های دولت تبدیر و امید و سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تحقق عدالت اجتماعی و خدمات دهی به مناطق روستایی کشور شروع تور ورود اینترنت 4G  به بیست و پنج هزار روستای کشور را به منطقه سیستان و بلوچستان اختصاص خواهد داد.

11 بهمن 1394

فراایران-شاتل در یازدهمین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان تنها اپراتور ICT کشور در لیست یکصد برند ارزشمند ایران در سال 1394 قرار گرفت.

05 بهمن 1394

فراایران- امروزه اتصال به اینترنت پرسرعت در هر مکانی به یکی از خواسته‌های اصلی کاربران در آمده است اما همچنان این مشکل در مناطق دورافتاده و حتی بعضی شهرها وجود دارد.

23 آبان 1394

فراایران-رییس هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل گفت: با پروانه FCP شاتل که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعطا شد، با ایجاد شبکه FTTC شاتل، امکان عرضه اینترنت حداقل 100 و حداکثر 300 مگابیتی روی کابل مسی فراهم می‌شود.

12 آبان 1394

فراایران- مدیرعامل گروه شرکت‌های شاتل گفت: طی دو سال گذشته میزان پهنای باند مصرفی داخل کشور به بیش از 40 درصد افزایش یافته است و از کشور خارج نمی‌شود.

02 آبان 1394

فراایران- با افزایش ضریب نفوذ اینترنت به ویژه اینترنت همراه در کشور، ارائه محتوای بومی فاخر و متناسب با نیاز کاربر ایرانی ضرورتی غیرقابل انکار است.

18 شهریور 1394

فراایران- موسسه آکامی متوسط سرعت دسترسی به اینترنت در جهان را با 20 درصد رشد نسبت به همین زمان در سال گذشته 4.5 مگابیت بر ثانیه اعلام کرد.

07 شهریور 1394

فراایران- درحال حاضر 3.2 میلیارد کاربر اینترنت در دنیا وجود دارد و این درحالی است که این رقم در سال 2000، 400 میلیون کاربر بوده است.

17 مرداد 1394