farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | اینترنت | افزایش 95 درصدی رضایت مشتریان با آنلاین شدن خدمات چاپ

افزایش 95 درصدی رضایت مشتریان با آنلاین شدن خدمات چاپ

فراایران- چاپ ‌آقا یکی از بزرگترین شرکت‌های آنلاین صنعت چاپ محسوب می‌شود. رضا مفید، بنیانگذار این استارتاپ دانش بنیان، در این نشست خبری با اشاره به سابقه‌ی 20 ساله‌ی خود در صنعت چاپ، گفت: "عدم وجود یک سازوکار مناسب در صنعت چاپ باعث شد تا این استارتاپ را ایجاد کنیم.

هدف چاپ ‌آقا ایجاد تغییری اساسی در فرآیند سفارش‌گذاری محصولات چاپی است؛ این تغییر را بر اساس شناختی که در طول این سال‌ها از مشتریان به دست آوردیم ایجاد کردیم. نیازهایی که می‌توانستند به راحتی برطرف شوند اما در اختیار مشتری قرار نمی‌گرفتند، مانند ارائه‌ی قیمت در زمان ثبت سفارش که پیش از این به مشتریان این صنعت ارائه نمی‌شد اما برای اولین بار ما این مشکل را در چاپ آقا برطرف کردیم و دیگر نیازی نیست مشتری زمانی را برای انتظار دریافت قیمت صرف کند."
مفید در ادامه با اشاره به ارائه‌ی خدمات مشاوره به مشتریان اعلام کرد: "امروز یکی از خدماتی که چاپ آقا بر اساس تشخیص نیاز مشتری، ارائه می‌کند، مشاوره است. با توجه به مبلغی که مشتری برای دریافت سفارش خود می‌پردازد، سرویس‌های مناسب آن سفارش را پیشنهاد می‌کنیم."
 
بنیانگذار این استارتاپ دانش بنیان ضمن اشاره به این موضوع که تا پیش از این ضمانت کیفیت خدمات چاپی مرسوم نبوده اظهار کرد: "ما نه تنها کیفیت فرآیند سفارش‌گذاری را تضمین می‌کنیم، بلکه برای اولین بار در این صنعت، کیفیت سفارش دریافتی را نیز ضمانت می‌کنیم و تمام تلاش ما جذب رضایت مشتری است به طوری که طبق نظرسنجی‌های انجام شده از مشتریان، توانسته‌ایم رضایتمندی 95درصدی را کسب کنیم."
رضا مفید با بیان اینکه مشتری می‌تواند از زمان سفارش‌گذاری، فرآیند سفارش خود را رهگیری کند، اذعان داشت: "با ایجاد سیستم نظرسنجی و کامنت‌گذاری مشتریان سعی کرده‌ایم که همه چیز را به صورت شفاف در اختیار سایر مشتریان قرار دهیم. ما به زودی چاپخانه‌ی اختصاصی خود را راه‌اندازی خواهیم کرد و این خبری است که قطعا به افزایش کیفیت خدمات شرکت و افزایش رضایتمندی مشتریان کمک خواهد کرد."
استارتاپ چاپ ‌آقا امروز توانشسته به صورت مستقیم برای 42 نفر شغل ایجاد کند و با برنامه‌ی توسعه‌ی خود این تعداد تا پایان سال 97 به 100 نفر خواهد رسید.
 
 
 
 

دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه جدید

محتواي اين فيلد خصوصي نگهداشته شده و قابل مشاهده توسط عموم نخواهد بود.
  • تگ‌های HTML مجاز: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها به صورت خودکار شکسته می‌شوند.

اطلاعات بیشتر درباره فرمت های ورود اطلاعات

کپچا
این پرسش به منظور تامین امنیت بیشتر در برنامه و شناسایی شما به عنوان یک کاربر انسانی ارائه شده است تا از پر شدن اتوماتیک فرم توسط روبات ها و اسپمرها جلوگیری به عمل آید.
کپچای تصویری
اعداد داخل تصویر را وارد کنید.