farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اینترنت

 
فراایران- کنسرسیوم یونیکد، ۲۳۰ ایموجی جدید را برای کاربرد جهانی تایید کرد. بعضی ایموجی‌های جدید در حوزه دسترس‌پذیری (accessibility) طراحی شده‌اند و مواردی چون تصاویر صندلی چرخدار، اندام مصنوعی و سگ راهنما را در بر می‌گیرند. یکی دیگر از ایموجی‌های جدید که خبرساز شده، قطره‌ای خون به نشانه پریود یا قاعدگی در زنان است. به این فهرست بلند می‌توان تعدادی ایموجی جدید غذا و حیوانات هم اضافه کرد.

21 بهمن 1397

فراایران- این روزها ازسئوی تضمینی، بهینه‌سازی تضمینی و یا ضمانت قرار گرفتن در رتبه اول گوگل در ده روز و چیزهایی شبیه به این می‌شنویم. چقدر این عبارت‌ها درست است. 

11 دی 1397

فراایران- یکی از کاربران الکسا، دستیار صوتی آمازون در آلمان، پس از آن که طبق مقررات عمومی حفاظت از داده اتحادیه اروپا  (GDPR) برای دسترسی به اطلاعات شخصیش، درخواست فرستاد، متوجه شد که به اطلاعات کاربران دیگر الکسا دسترسی یافته است.

02 دی 1397

 
فراایران- ویتامین‌واتر یکی از شرکت‌های زیرمجموعه کوکاکولا چالشی برای معتادان به گوشی‌های هوشمند با صد هزار دلار جایزه به راه انداخته است. در این چالش شرکت‌کنندگان نباید به مدت ۳۶۵ روز از هیچ گوشی هوشمندی استفاده کنند.

01 دی 1397

فراایران- با توجه به گسترش روز افزون استفاده کاربران تلفن های هوشمند از موتورهای جستجو، خزش mobile first indexing در اولویت کار گوگل قرار گرفته و اجرای آن می تواند جستجو در موبایل را متحول کند.

23 مهر 1397

فراایران- نووزدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی موسوم به تلکام، امسال در حالی برگزار شد که نارضایتی سرویس دهندگان اینترنت از یک سو و شکایات پیاپی مشترکینشان از سوی دیگر این روزها نقل محفل مسئولین ارتباطات کشور شده‌است.

15 مهر 1397

آشنایی با مفهوم هک رشد
هنگامی که شروع به راه‌اندازی استارتاپی جدید می‌کنید، اول از همه باید طرحی روشن و برنامه‌ای جامع برای رشد آن تهیه کنید. اما از کجا باید مشتریان تان را پیدا کنید؟ چگونه باید به بازاری بزرگ قدم بگذارید؟

06 مهر 1397

فراایران- در بین مدیران سایت و کسانی که در بازار اینترنت فعالیت می‌کنند هدف اصلی بالا آمدن در رتبه برتر گوگل و در نهایت دستیابی به رنک گوگل است. حال سوال این است که چگونه به رتبه‌های برتر در گوگل برسیم؟
در اینجا به چند نکته کلیدی برای بهبود وضعیت سایت در گوگل اشاره می کنیم:

06 شهریور 1397

فراایران-در بین مدیران سایت و کسانی که در بازار اینترنت فعالیت می‌کنند هدف اصلی بالا امدن در رتبه برتر گوگل و در نهایت دستیابی به ررنک گوگل است. حال سوال این است که چگونه به رتبه‌های برتر در گوگل برسیم؟

22 مرداد 1397

فراایران- در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ، بیسفون از جدیدترین ویژگی خود یعنی "پیام امن" رونمایی کرد.

08 مرداد 1397