farairannews.ir

درباره فرا ایران

فراایران، وب سایت خبری و تحلیلی است که در حوزههای آی تی، اقتصادی و دانش فعالیت میکند. این وب سایت، اخبار و مقالات روز دنیا را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار میدهد.گفتنی است که استفاده از اخبار این وب سایت تنها با ذکر منبع (فراایران) و نام نویسنده آزاد است. فراایران هیچ مسئولیتی در ارتباط با صحت و سقم اخبار مربوط به شرکت‌ها ندارد.

فیسبوک-اینستاگرام

https://www.facebook.com/ITfarairan

با پیوستن به پیج فراایران در فیسبوک از آخرین اخبار دنیای آی تی در صفحه  فیسبوک خود مطلع شوید.                                                                                           

https://www.instagram.com/farairan_news

صفحه اینستاگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

http://telegram.me/farairan_news

کانال رسمی تلگرام فراایران.                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

اخبار | تلفن همراه | جذابیت مسیریابی هنگام رانندگی در ایران با نقشه‌های نوکیا

جذابیت مسیریابی هنگام رانندگی در ایران با نقشه‌های نوکیا

 

فراایران- مسیریابی با نقشه‌های نوکیا هنگام رانندگی بیشترین تعداد کاربران ایرانی را به خود جذب کرده و بیشترین کاربرد را دارد.[...]

نقشه‌های نوکیا در حال حاضر 15 شهر ایران را پوشش می‌دهند، البته تعداد آنها در آینده بیشتر هم خواهد شد. هدف خبرنامه نوکیا از ایجاد چنین نظرسنجی این بود که با کمک آن از میزان کاربردی بودن و جذابیت امکانات نقشه‌های نوکیا اطلاع پیدا کند.

خبرنامه نوکیا در شماره آذر و دی، مسابقه پیام کوتاه خود را در غالب یک نظرسنجی در مورد نقشه‌های نوکیا برگزار کرد. تمام کسانی که از سراسر ایران در این نظرسنجی شرکت و یکی از گزینه‌های انتخابی سوال را به شماره پیام کوتاه ارسال کردند، در این مسابقه شرکت داده‌ شدند.

نتایج این نظرسنجی نشان داد که اگرچه، 26 درصد از کاربران از نقشه‌های نوکیا استفاده نمی‌کنند (گزینه 4)، اما حدود نیمی از آنها (43 درصد) قابلیت مسیریابی هنگام رانندگی (گزینه 2) را به کار می‌گیرند. تعدادی از کاربران نیز که 21 درصد (گزینه 1) از این جمعیت آماری را تشکیل می‌دهند، فهرست مکان‌های مورد علاقه خود را روی نقشه می‌بینید و اطلاعاتی که می‌خواهند را از این طریق پیدا می‌کنند؛ اطلاعاتی نظیر پیدا کردن فهرست بیمارستان‌ها، مراکز دیدنی، مراکز خرید و تجاری، موزه‌‎ها، رستوران‌ها و غیره و 10 درصد کاربران از مسیریابی هنگام پیاده‌روی (گزینه 3)  نقشه‌های نوکیا استفاده می‌کنند.

 در ضمن از میان شرکت‌کنندگان سه نفر به عنوان برنده انتخاب شده و ۳ گوشی نوکیا N9 سفید (هنگام عرضه رسمی در بازار ایران) به آنها اهدا می‌شود. (اسامی آنها در بلاگ نوکیا Goftogoo.nokia.ir قابل دسترس است)نسخه چاپی خبرنامه نوکیا را می‌توان از فروشگاه‌های موبایل و نسخه دیجیتال آن را به صورت آنلاین از سایت فارسی نوکیا یا newsletter.nokia.ir دانلود کرد.نقشه‎های نوکیا با امکانات مسیریابی برای رانندگی به همراه راهنمایی‌ صوتی و مسیریابی برای عابران پیاده، ارائه اطلاعات در مورد اماکن تاریخی و دیدنی و همین‌طور جاذبه‌های گردشگری مورد علاقه کاربران از چیزهایی است که در طول سفرهای درون‌شهری یا کاری و تفریحی برون‌شهری مخصوصا در سفرهای چند روزه عید به‌کار آید.